Filozofie vazby květin floristek Květiny Magnolia

Vazba květin není jen technika naskládaní různých květů do jedné kytice. Je to vášeň, láska k přírodě a spoustu citu, které naše floristky do tohoto řemesla vloží.

Kytice, které u nás dostanete mají svůj příběh, kouzlo a téměř umí mluvit. Obdarovanému řekne o Vašich pocitech. Je to společný emotivní zážitek, ne jen na okamžik, ale i po celou dobu pobytu kytic v prostoru obdarovaného.

Kdykoli se na kytici podíváte, řekne Vám něco nového, neopakovatelného, dá Vám podnět k zamyšlení a naplní smysl Vašeho dne.

Svatební kytice

Návrh svatební kytice a květinové výzdoby vytvoříme s ohledem na typ Vaší postavy a svatebních šatů. Důležitá je též správná volba květiny, která bude obsažena ve Vaší kytici, tón a barva květiny a typ vazby.

Zajistíme Vám výzdobu místa konání svatby tak, aby vše odpovídalo Vašim představám.

Zrealizujeme veškerý servis, který ke svatbě patří: svatební kytici, květinová aranžmá na svatební stoly, výzdoba interiéru, exteriéru, aut a vše co si ještě budete přát.

Dárkové kytice

Dárkové kytice jsou pro každého milým překvapením, jsou vhodné pro každou příležitost.

Kytici můžete darovat někomu jen proto, že chcete udělat radost. A radost kyticí nebo jen květinou, uděláte vždy.

Denně pro Vás vybíráme široký sortiment řezaných květů.

Vánoční kytice, věnce a dekorace

V období adventu a Vánoc zajišťujeme kompletní nabídku interiérových i exteriérových dekorací.

V aktuálních vánočních kolekcích nabízíme luxusní adventní věnce od průměru 20 cm až po 1 m, stolní dekorace, vánoční hrnkové rostliny v zajímavých úpravách, závěsné dekorace, originální vánoční dekorace, pestrou škálu ručně vyráběných skleněných ozdob, zdobení vánočních stromů.

Jsme připraveni vyrobit pro Vás kompletní vánoční dekoraci Vašeho interiéru v adventním období, od adventního věnce až po zdobení vánočního stromu do výšky 3m včetně dodání stromu.

Smuteční kytice

Smuteční kytice vážeme ze živých květů dle výběru zákazníka. Vše je doplněné zelení či chvojím.

Dle Vašeho přání zhotovíme smuteční vazby:
- vázané kytice
- vypichované kytice
- koše
- věnce